Zapraszamy na studia podyplomowe Administracja publiczna


Po co czekać do października? Warto już teraz zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych proponowanych przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie. Rekrutacja na studia podyplomowa trwa cały rok!

Zapraszamy na studia Administracja publiczna. Nauka na tym kierunku trwa dwa semestry (273 godziny), cena każdego semestru to 1400,00 zł. Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób, które pragną poszerzać swoje kompetencje w zakresie funkcjonowania sektora publicznego. Adresatami studiów są osoby posiadające dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Studia te polecamy szczególnie dla podniesienia kompetencji i kwalifikacji pracownikom wszelkich organów i podmiotów administracji publicznej zarówno rządowej jak również terenowej.

Po więcej informacji na temat wszystkich studiów podyplomowych organizowanych przez Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie zapraszamy na stronę internetową: www.studiapodyplomowe.ujd.edu.pl oraz kontakt mailowy: ucku@ujd.edu.pl lub telefoniczny: + 48 34 3783 119; 34 3783 120, 34 3783 143

Zapraszamy!

grafika: mgr Michał Makuch